- HAMA

Цена
€5 04 / 9 86 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
За бърз монтаж на камера/фотоапарат
Размери: 60x50mm
Тегло: 36 гр
Монтаж: 1/4 "(6,4 мм)
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
За бърз монтаж на камера/фотоапарат
Размери: 60x50mm
Тегло: 36 гр
Монтаж: 1/4 "(6,4 мм)
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Монопод |
| Материал | Метал |
| Макс. височина (cm) | 50 cm |
| Тегло | 0.08кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип статив | Статив |
| Материал | Пластмаса |
| Максимална височина (cm) | 165 |
| Максимално натоварване (kg) | 5 |
| Тип глава | Сферична |
| Минимална височина (cm) | 55 |
| Сгъната дължина (cm) | 64 |
| Брой секции (count) | 3 |
| Тегло (kg) | 0.7 |
| Бързо освобождаваща плоча | Да |
| Нивелир | Да |
| Тегло | 0.08кг |
Плочка за статив Hama за Star 55-64, Star 200, Gamma 153, Action 165
Тази оригинална бързо освобождаваща плочка от Hama осигурява сигурно и бързо закрепване на фотоапарата към съвместимите стативи. Проектирана за прецизно пасване, тя ви позволява да превключвате между снимане от ръка и със статив за секунди.
Ключови Предимства
- Универсална съвместимост — Подходяща за Hama стативи Star 55-64, Star 200, Gamma 153 и Action 165.
- Бърз монтаж — Щракващ механизъм за моментално закрепване и освобождаване на камерата.
- Сигурно заключване — Предотвратява случайно плъзгане на камерата по време на употреба.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Съвместими модели | Star 55-64, Star 200, Gamma 153, Action 165 |
| Тип | Бързо освобождаваща плочка |
| Материал | Пластмаса |
Какво има в кутията
- 1x Бързо освобождаваща плочка
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.





